Bağdat caddesi psikolog

Merve Beyhatun Erdem

Klinik Psikolog, Psikoterapist

  • Unvan: Klinik Psikolog
  • Eğitim: Koç Üniversitesi (Lisans), Maltepe Üniversitesi (Yüksek Lisans)
  • Uzmanlık Alanı: Yetişkin
  • Terapi Ekolleri: EMDR, Bilişsel Davranışçı Terapi, Psikodinamik Psikoterapi
Randevu al

Hakkında

Klinik Psikolog Merve Beyhatun Erdem, Koç Üniversitesi Psikoloji bölümü lisans programını tamamlamıştır. Maltepe Üniversitesi Klinik Psikoloji Tezli Yüksek Lisans Programı’ndan yüksek onur derecesi ile mezun olmuştur.

Lisans eğitimine devam ederken, Engelli Çocuk ve Ailelerine Destek Merkezi’nde (EÇADEM) gönüllü olarak çalışmıştır. Özel Fransız Lape Hastanesi’ndeki klinik stajına ek olarak Hümanite Psikiyatri Merkezi’nde gönüllü staj yapmış, Prof. Dr. Sedat Özkan öncülüğünde psikoterapi ve rehabilitasyon uygulamalarına katılmış ve terapi öncesi ruhsal durum muayenesinde rol almıştır.

Bilişsel Davranışçı Terapi eğitiminin ardından, Dr. Öğr. Üyesi Kuntay Arcan’dan 1 yıl süren süpervizyonunu tamamlamıştır. Doç. Dr. İrem Erdem Atak eğitmenliğinde Rorschach ve TAT uygulayıcılığı eğitimini almıştır. Davranış Bilimleri Enstitüsü (DBE)’den EMDR 1. Düzey eğitimini almış ve süpervizyonlarını tamamlamış olup, Dinamik Psikoterapi eğitimini Prof. Dr. Doğan Şahin’den almıştır.

Klinik Psikolog Merve Beyhatun Erdem, yetişkinlerde özellikle; İlişki Sorunları, Depresyon, Kaygı Bozukluğu, Sosyal Fobi, Travma Sonrası Stres Bozukluğu (TSSB) ve Kişilik Bozuklukları alanlarında çalışmaktadır.

İletişim