Kişisel Bilgiler ve Onam Formu
  Acil Durumlarda Ulaşabileceğimiz Bir Yakınınız  Lütfen aşağıdaki konu başlıklarının, son 1 ay içerisinde sizin için ne kadar sorun oluşturduğunu işaretleyiniz. ( 0: Hiç, 1: Hafif, 2: Orta, 3: Şiddetli, 4: Çok şiddetli)


  *Bu form size psikoterapi süreci ve genel kurallarımızla ilgili bilgi vermek için hazırlanmıştır.

  Psikoterapi süreci kişinin gönüllü katılımına bağlıdır. Sürece devam etmek istememeniz durumunda, sürecin
  herhangi bir aşamasında vazgeçme hakkına sahipsiniz.

  Seanslarımız yaklaşık olarak 45-50 dk sürmektedir. Randevunuza vaktinde gelmeniz oldukça önemlidir. Size ayrılan sürenin sonunda görüşmenizin sonlandırılması gerektiği için, randevunuza geç gelmeniz durumunda görüşme sürenizin uzatılamayacağını bilmenizi isteriz.

  Bir görüşme için randevu aldıktan sonra, randevunuzu iptal etmek ya da ertelemek istemeniz durumunda bize en geç 24 saat öncesinden haber vermenizi rica ediyoruz.

  Randevunuza 24 saatten az bir süre varken randevunuzu iptal etmeniz ya da randevunuza gelmemeniz durumunda, o seans size ayrılmış olduğu için, gelmediğiniz görüşmenin ücretini ödemek durumunda kalacağınızı bilmenizi isteriz.

  Psikoterapi süreci, gizlilik esasına dayanmaktadır. Görüşme odasında konuşulan her şey, görüşme odasında kalır. Ancak, kendinize veya bir başkasına zarar verme tehlikesi oluşturan bir durum söz konusu olduğunda, etik ve yasal yükümlülk gereği gerekli kişi ve kurumları bilgilendirmek durumunda kalabiliriz.

  Bu formu imzalamadan önce sormak istediğiniz bir şey olursa lütfen sormakta tereddüt etmeyiniz.