Psikolog Gülşah Karagöz

Gülşah Karagöz

Klinik Psikolog, Psikoterapist

  • Unvan: Klinik Psikolog
  • Eğitim: Haliç Üniversitesi (Lisans), İstanbul Ticaret Üniversitesi (Yüksek Lisans)
  • Uzmanlık Alanı: Yetişkin
  • Terapi Ekolleri: Çözüm Odaklı Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Gottman Çift Terapisi, Stratejik Aile Terapisi, Cinsel Terapi, Hipnoterapi,
Randevu al

Hakkında

1984 İstanbul doğumlu olan Psikolog Gülşah Karagöz, İlköğretim ve lise öğrenimini İstanbul’da tamamlamıştır.  Haliç Üniversitesi Psikoloji Bölümü lisansının ardından, Yüksek lisansını da tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog unvanını almıştır.

Çapa Tıp Fakültesi Nöropsikoloji Bölümü ve Konsültasyon Liyezon Psikiyatrisi alanlarında çalışmalar yapmış ve staj ve eğitimlerini tamamlamıştır.

Psikolog Gülşah Karagöz, Nişantaşı Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde öğretim görevlisi olarak dersler vermiştir.

2009-2011 Yılları arasında Nöropsikiyatri İstanbul Beyin Hastanesi’nde (Duygudurum Bozuklukları ve Amatem Bölümü) yatan hastaların psikoterapi seansları, grup terapileri ve ergoterapi süreçlerinin yürütülmesinden sorumlu Kat Psikoloğu olarak görev yapmıştır.

2012 Yılında Nöropsikoloji alanındaki klinik seans görüşmeleri ve NPT bataryası uygulamalarına Prof. Dr. Tanju Sürmeli ile devam etmiştir.

Prof. Dr. Mehmet Sungur tarafından verilen “Kognitif  Davranışcı Terapi Eğitimi ve Süpervizyonu”,  Kognitif Davranışçı Terapi Derneği’nin düzenlediği 3. Modül (Kişilik Bozukluğu, Alkol-Madde Bağımlılığı, Çift-Aile Terapisi, Cinsel Terapi ve 3.Dalga Terapiler) Eğitimi ve Süpervizyonu, Umut Odaklı Evlilik Terapisi Eğitimi (CİSED), Gottman Çift Terapisi Eğitimi (Dr. Jhon ve Julie Gottman-Modül I), CETAD I. Modül Eğitimi, Stratejik Aile Terapisi Eğitimi ve Tıbbi Hipnoz Eğitimlerini almıştır.

Terapi eğitimlerine ek olarak, pek çok Nöro-Psikolojik test eğitimi alan ve bu testlerin uygulayıcısı olan Psikolog Gülşah Karagöz, Kognitif ve Davranışçı Terapi Derneği (KDTD), Cinsel Sağlık enstitüsü derneği (CİSED), Türk Psikologlar Derneği (TPD), Çocuk Akıl Sağlığı ve Rehberliği Derneği (Çare-Der) üyesidir.

İletişim